Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чорнотисянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351436) був реорганізований і увійшов до складу Ясінянської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Рішення "Про встановлення ставок акцизного податку "

                                                         

 

                                                  У К Р А Ї Н А

                           ЧОРНОТИСЯНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

             РАХІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                           П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

                                            Р І Ш Е Н Н Я

 

    від 10  липня  2017 року               № 248   

    с. Чорна Тиса.

 

 Про  встановлення 

 ставок акцизного податку   

           Керуючись   пунктом 34. ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,   на виконання Закону України  № 71  - УІІІ  « Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких  законодавчих актів України  щодо податкової  реформи» від 28.12.2014 року,  стаття 10.3. п. 12.3., 12.4.4 ст 215. 3. 10. Податкового кодексу України № 2755 -  УІ  від 02.12.2010 року  Чорнотисянська сільська рада

                                                               вирішила:

  1. Встановити  ставку акцизного  податку  з  реналізованих суб’єктами господарювання   роздрібногї  торгівлі підакцизих  товарів в врозмірі  5  відсотків від їх  вартості  з  у рахування податку на додану ватрість.
  2.  Затвердити Положення   про акцизний податок з  реалізації свуб’єктами господарювання  роздрібної  торгівлі підакцизних  товарів ( додаток 1).
  3. Копію  даного  рішення направити в ДПІ у Рахівському районі.
  4. Доручити комунальному  підприємству  редакції  газети « Зоря Рахівщини»  опублікувати дане рішення  у місячний термін  після його прийняття

                      За дане рішення проголосувало за- 08 депутатів.

                       Проти –немає, рішення прийнято одноголосно.

 

         Сільський голова:                                                       І.Д.Павлючок. 

                                        

АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК 

З РЕАЛІЗАЦІЇ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ

         1. Платники податку

         Платниками податку є юридичні та фізичні особи-підприємці, які здійснюють реалізацію через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного.

         2. Об’єкт оподаткування

         Об’єктом оподаткування є операції з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного.

         3. База оподаткування

         Базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість) пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного, що реалізуються через роздрібну торговельну мережу.

         4. Ставка податку

         Ставка податку встановлюється з 01 січня 2018 року у розмірі п’яти відсотків від вартості (з податком на додану вартість) пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного, що реалізуються через роздрібну торговельну мережу.

         5. Податковий період

         Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

         Датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів,  тютюну  та   промислових    замінників    тютюну,   нафтопродуктів,

скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив,  палива  моторного  альтернативного  є  дата здійснення розрахункової

операції, відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а у  разі реалізації товарів фізичними особами-підприємцями, які сплачують єдиний податок є дата надходження оплати за проданий товар.

         6. Порядок сплати податку

         Податок сплачується за місцем  здійснення  операції з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

         7. Строк сплати податку

         Суми податку перераховуються до міського бюджету особами, які здійснюють реалізацію через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, палива моторного альтернативного протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.

         Інші питання щодо адміністрування акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компонент моторних палив, вирішуються відповідно до норм, встановлених Податковим кодексом України.

Головний бухгалтер                                                       М.М.Вербещук

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *