Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чорнотисянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04351436) був реорганізований і увійшов до складу Ясінянської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Розпорядження "Про очищення влади"

розпорядження "Про очищення влади"

 

 

У К Р А Ї Н А

ЧОРНОТИСЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РАХІВСЬКИЙ РАЙОН  ЗАКАРПАТСЬКА    ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

  23 листопада  2016 року                                                                        № 64

                                                                                                                                      

Про проведення перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

щодо працівників Чорнотисянської сільської ради

 

 

 

              Відповідності до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563

 

н а к а з у ю:

 

1. Встановити датою початку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «про очищення влади» щодо праціників Чорнотисянської сільської ради – 02 грудня 2016 року.

2. Відповідальною особою за проведення перевірки визначити працівника відповідального за ведення кадрпової роботи та державної служби сільської ради – Гринюк Марію Василівну.

3.   Відповідальній особі  забезпечити ознайомлення із цим розпорядженням працівників Чорнотисянської сільської ради, у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці ( знаходяться у відряджені, щорічних основних  та додаткових відпусток, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках для догляду за дитиною, у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відсторонені від посади).

4. Працівники сільської ради у десятиденний строк з дня початку проведення  відповідної перевірки подати до відповідальної особи сільської ради власноруч написану заяву про те, що до нього (неї) не застосовуються  (застосовуються) заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на  проходження перевірки та  оприлюднення відомостей щодо них, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. А також копію паспорта громадянина України.

5. Проведення відповідальної перевірки проводиться відповідно до таких працівників Чорнотисянської сільської ради: Вербещук Марії Михайлівни – головного бухгалтера сільської ради та Поп’юк Наталії Володимирівни – спеціаліста ІІ категорії із землевпорядкування сільської ради.

6.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

    Сільський голова :                                                         І.Д.Павлючок 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *